سیستم مکانیزه نگهداری و تعمیرات IPCMMS


نرم افزار نت IPCMMS حاصل سال ها تجربه در پیاده سازی CMMS هاست و تمامی نیازمندی های حوزه نگهداری و تعمیرات را برطرف ساخته و مدیریت تجهیزات را قادر می سازد تا روند بهبود کیفیت تعمیرات تجهیزات و کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات را به صورت قابل لمس مشاهده نماید.

این نرم افزار با رویکرد RM و با استفاده از استانداردها و Best Practice های جهانی تهیه و طراحی گردیده است . اساس و پایه اصلی این نرم افزار استاندارد ISO 14224:2006 و استفاده از تجربیات و تخصص بیش از 100 نفر از کارشناسان وزارت نفت و شرکت های تابعه است.

خصوصیات نرم افزاری این CMMS مانند سرعت مناسب، تحت وب بودن، محیط کاربری بسیار ساده و کاربر پسند به صورت قابل توجهی نرم افزار را کارآمد و قابل استفاده نموده است .

قابلیت بومی سازی نرم افزار در حداقل زمان ممکن، چند زبانه بودن نرم افزار، محیط های کاربری متنوع و زیبا، لینک با سیستم های جامع اموال، پرسنلی و کالای نفت، پشتیبانی از انواع ماژول های نگهداری و تعمیرات و ارائه نرم افزار در قالب یک سیستم یکپارچه نرم افزاری شامل مستندات نصب و راه اندازی، پیاده سازی، آموزش، جمع آوری اطلاعات و .... از خصوصیات بارز و در خور توجه نرم افزار IPCMMS می باشد .

شرکت ملی پالایش و پخش بر آن است که با توسعه مستمر این نرم افزار و مطابقت آن با استانداردهای بروز دنیا، نرم افزاری پویا ارائه دهد تا استفاده کنندگان را برای رساندن به هدف که همانا استقرار RM در سازمان است هدایت نماید .

به دنبال یک سازنده با کیفیت و مقرون به صرفه برای پروژه بعدی خود هستید؟

ما که هستیم؟

نرم افزار نگهداری و تعمیرات IPCMMS آماده ارائه خدمات در زمینه های CMMS, RBI, RCM ،خدمات پایش وضعیت و.... می باشد.

دسترسی ها

دفتر مرکزی - تهران

شهرک غرب، خ هرمزان، خ پیروزان جنوبی، نبش کوچه پنجم

تلفنهای تماس :

02188575442 - 09104753177

پست الکترونیک : INFO@IPCMMS.COM

 

Please publish modules in offcanvas position.